Aktualności

PIŁKARSKI MECZ GWIAZD! YOUTUBE VS TVP!

W sobotę 12 maja odbyła się akcja charytatywna „GRAMY DLA DKMS„. Zostałem zaproszony na to wydarzenie i miałem przyjemność zagrać tam
w meczu gwiazd YouTube vs TVP. Od samego początku było widać obecność moich widzów, którzy śmiało podchodzili, aby porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy wziąć autograf.

W drużynie YouTube grałem ja, ale także: Footroll , Jcob, Kamyk, Lis Pola Karnego, Pntcmz Football, Danny Ferreri, Futbolownia, Reżyser Życia. Trenerem był Cyber Marian.

W TVP zagrali: Michał Karaszewski, Marek Szkolnikowski, Hubert Bugaj, Adrian Koliński, Robert Sabała, Bartosz Grabowski, Sebastian Królikowski, Kamil Wolski, Jan Piasecki. Trener: Rafał Patyra

Mecz zaczął się o godzinie 17:30, wszyscy zawodnicy zostali wyczytani i wychodzili po kolei na boisko. Od samego początku mieliśmy ogromne wsparcie kibiców. Śpiewali, klaskali i bawili się doskonale. Mecz na początku był wyrównany. Do przerwy przegrywaliśmy 4:7 i do końca pierwszej połowy udało mi się strzelić dwie bramki. Po przerwie inicjatywę przejęło TVP, było widać, że są doskonale zgrani i nie grają z sobą pierwszy raz.

W drugiej części spotkania nie dali nam szans i cały mecz przegraliśmy 7:15. Jestem zadowolony z tego meczu, bo udało mi się strzelić trzy bramki, ale nie wynik, ani nie osiągnięcia indywidualne były w tym dniu najważniejsze. Najważniejszy był gest i akcja charytatywna.

Po meczu zostały nam wręczone medale, drużyna TVP otrzymała puchar za zwycięstwo. Po tym przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie drużynowe,
a także na fotografie z widzami którzy przybyli na ten mecz.

Ja dziękuje „Kreator Sportowych Emocji” za zaproszenie na ten mecz, a także widzom którzy przybyli na to spotkanie i nas wspierali. Ja jestem za tym, aby było jak najwięcej takich akcji! Pamiętajcie, WARTO POMAGAĆ!