Aktualności

Trening z widzami 28.08.2018

W Poniedziałek 28 sierpnia odbył się pierwszy trening z widzami. Organizatorem tego treningu była Zgoda FC i Nike. Trening miał na celu test butów piłkarskich nowej kolekcji Nike „SOLAR FLARE” przez moich widzów. W treningu wzięło udział 12 osób i był prowadzony przez dwóch trenerów od Nike.

Zaczęliśmy o godzinie 12:00. Widzowie wybierali sobie buty do testów. Można było grać w Tiempo, Magistach, Mercurial Superfly, a także Hypervenomach. Po tym jak każdy założył odpowiednie obuwie, trenerzy zaprosili nas do siebie. Przedstawili się, ja podziękowałem wszystkim za przybycie i zaczęliśmy trening.

Na treningu było dużo rywalizacji. Pojedynki 1 vs 1, 2 vs 2, strzały, gry zadaniowe, rywalizacje drużynowe i na koniec gra duże bramki. Po gierce zrobiliśmy sobie zdjęcia, przybyliśmy piątkę, rozdałem kilka autografów i zakończyliśmy trening. Oczywiście nie zabrakło także nagród, które zafundowała Zgoda FC.

Cały trening oceniam bardzo pozytywnie i dziękuje wszystkim osobom, które się zgłosiły i przybyły. Podczas treningu była super atmosfera, każdy był zadowolony. Na pewno będzie więcej tego typu spotkań z widzami.

 

Miłego Dnia!

Qesek                              


Galeria zdjęć z treningu


Ocena: 5.0/5. Głosów: 1
Please wait...