Aktualności

TRENOWAŁEM Z WIDZAMI! Pojedynek o nagrody! 10.06.2018

W Niedziele 10 czerwca odbył się pierwszy trening z widzami w roku 2018. Organizatorem tego treningu była Zgoda. Trening miał na celu test butów piłkarskich, a także wspólne pogranie w piłkę z widzami. W treningu wzięły  udział 24 osóby i trening miał formę rywalizacji. Dla najlepszych uczestników czekały nagrody!

Zaczęliśmy o godzinie 11:00. Widzowie wybierali sobie buty do testów. Można było grać w sprzęcie NIKE i ADIDAS. Po tym jak każdy założył odpowiednie obuwie, zaczęliśmy rozgrzewkę, którą ja przeprowadziłem.

KONKURENCJA 1 – Strzał do płachty

W pierwszej konkurencji widzowie musieli strzelać do płachty na której były wycięte kółka w które trzeba było trafić. Mieli po dwie próby. Na samej górze 20 pkt, po środku 15  pkt i na dole 10 pkt, a za celny strzał w bramkę 1 pkt. Najlepiej w tym wyzwaniu wypadł Kamil, który zdobył 16 punktów.

KONKURENCJA 2 – Strzał w poprzeczkę

W tej konkurencji uczestnicy strzelali z 16 metra i z 10 metra, w zależności od wieku. Mieli 3 próby i musieli trafić w poprzeczkę. Za trafienie dostawali 5 pkt. Najlepiej w tej konkurencji wypadła Amelia i Alan. Zdobyli po 10 punktów!

KONKURENCJA 3 – Celne podanie

Widzowie w trzeciej konkurencji mieli ustawione 2 piłki na połowie boiska. Przed polem karnym były ustawione 2 kwadraty, w które musieli podać piłkę, tak aby tam się zatrzymała. Za celne podanie dostawali 5 pkt. Najlepiej w tej konkurencji wypadł Maciej i Jakub. Zdobyli po 10 punktów!

KONKURENCJA 4 – Wkręcanie z rożnego

W ostatniej konkurencji widzowie musieli wkręcić piłkę z rożnego do bramki. Mieli jedną próbę i za poprawne wykonanie zadania dostawali 10 punktów! Najlepiej wypadła Amelia, Oliwie i Szymon. Zdobyli po 10 puntków!

Cała rywalizacja została zakończona grą 12 vs 12. Miła, luźna atmosfera, dużo ładnych goli i przyszedł czas na wręczenie nagród! Trzecie miejsce zajął Łukasz, który zdobył 16 punktów. Na drugim miejscu był Maciej, który uzbierał 21 punktów. A cały trening wygrała Amelia, która zgromadziła 27 punktów! Wygrała Kartę Podarunkową do sklepu piłkarskiego ZGODA FC, a także biografię Neymara i wiele innych upominków! Po rozdaniu nagród zrobiliśmy sobie zdjęcia, przybyliśmy piątkę, rozdałem kilka autografów i zakończyliśmy trening.

Cały trening oceniam bardzo pozytywnie i dziękuje wszystkim osobom, które się zgłosiły i przybyły. Podczas treningu była super atmosfera, każdy był zadowolony. Na pewno będzie więcej tego typu spotkań z widzami.

Niedługo kolejny trening!                 


Galeria zdjęć z treningu


Ocena: 5.0/5.
Please wait...